Zarząd Fundacji Green

Krzysztof Witkowski - Prezes Zarządu.

Certyfikowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii Specjalista Terapii Uzależnień. Muzyk. Organizator. Producent. Odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego honorową odznaką ,,Zasłużony dla Kultury Polskiej’’.

Absolwent wydziału resocjalizacji oraz pedagogiki twórczości wizualnej w DSW we Wrocławiu. Autor wielu cyklicznych akcji profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży, m.in.: ,,Młodzi Nie – Zależni’’, ,,Kształtowanie poprzez muzykoterapię zdrowych wzorców życia wolnego od narkotyków’’, ,,Twórczy Nie – Zależni. Wciąga Nas Twórczość. Uzależnienia Nie!’’, ,,Hip – Hop w wolnym czasie’’, ,,Dla tych, którzy zmienili oblicze muzyki’’.

Pomysłodawca i współreżyser spektaklu muzycznego dla dzieci ,,Pan Jazz i jego gadająca walizka’’. Realizator ,,Małej Akademii Jazzu’’. Dotychczas w jego projektach uczestniczyło kilkanaście tysięcy młodych ludzi. Krzysztof jest czynnym muzykiem, a oprócz tego organizuje wiele muzycznych projektów, m.in.: autorski festiwal ,,Hałda Jazz’’, gdzie zapraszani są artyści światowej sceny jazzu. Jest inicjatorem i autorem akcji charytatywnej pn. „Hałda Jazz Powodzianom". Podczas tego przedsięwzięcia na antenie Programu 3 PR w audycji Marka Niedźwieckiego - Markomania odbyła się aukcja trąbki znanego polskiego artysty - Tomasza Stańko. Ponadto Krzysztof Witkowski jest menedżerem polsko-brytyjskiej formacji Roy Bennet Group oraz producentem wykonawczym albumu „Positive Energy”, wydanego w 2010 roku pod patronatem radiowej ,,Trójki’’- rekomendowanego przez Marka Niedźwieckiego.

Zaangażowanie w promocję kultury doceniono w roku 2015 kiedy to Krzysztof Witkowski otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego ze wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Jak wspomniano na początku  w 2017 roku Krzysztof Witkowski otrzymał honorową odznakę ,,Zasłużony dla Kultury Polskiej’’ – nadaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Artur Florkowski - Wiceprezes Zarządu.

Magister filologii angielskiej, licencjonowany pedagog specjalny, nauczyciel, pianista. Pracuje w każdej z tych dziedzin łącząc edukację z muzyką. Swoje doświadczenie zawodowe jako anglista zdobywał za granicą mieszkając i kształcąc się m.in. w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Współtworzył i brał udział w wielu projektach muzycznych, między innymi Roy Bennet Group. To właśnie kompozycja Artura Florkowskiego wylansowała krążek Positive Energy a następnie utwór ten docenił sam Marek Niedźwiedzki. Love In Your Eyes znalazł się w 10 wydaniu składanki Smooth Jazz Cafe.

Marcin Fic - Członek Zarządu.

Trębacz. Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu a także wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej. Na co dzień zajmuje się elektroniką a po pracy jest aktywnym muzykiem realizującym swoje autorskie pomysły, jak również bierze udział w różnych inicjatywach kulturalnych. Jest liderem quintetu jazzowego Marcin Fic Quintet, z którym miał kilka ciekawych osiągnięć, m.in. II nagroda podczas konkursu „Jazz Nad Odrą” we Wrocławiu. Od 2007 roku jest członkiem Big Bandu Elektrowni Turów. Wziął udział w nagraniach albumu polsko-brytyjskiej formacji „Roy Bennet Group” pod tytułem „Positive Energy”. Z fundacją Green związany od 5 lat.