Jak nas wspierać?

1. Wolontariatem

Wesprzyj nas poprzez osobiste zaangażowanie, w charakterze eksperta bądź wolontariusza. Jesteśmy otwarci na Twoje koncepcje współpracy, ale mamy także konkretne propozycje dla Ciebie. Zostań redaktorem strony internetowej, Facebook’a, bądź zaangażuj się w pomoc przy organizacji koncertów, projektów profilaktycznych czy obsługę biura Fundacji.

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się więcej!
Telefon: 600 643 296 (w godzinach 10-15)

2. Inicjatywą

Dzieląc się pomysłem lub inicjatywą, które to mogą usprawnić działania Fundacji Green

Skontaktuj się z nami, a dowiesz się więcej!
Telefon: 600 643 296 (w godzinach 10-15)

3. Wsparciem finansowym

Przekaż swój 1 % podatku  na działalność statutową fundacji. KRS 0000413190

Wykaz Organizacji Pożytku Publicznego (wraz z naszą organizacją) znajdą Państwo w bazie OPP na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej http://www.pozytek.gov.pl/Baza,OPP,Wykaz,3403.html
Po wejściu na stronę Ministerstwa proszę wpisać nasz KRS:0000413190

Każdy z Państwa całorocznie może pomóc rozwijać prowadzone przez naszą fundację działania, poprzez przekazanie darowizny na nasz rachunek: 16 1020 5242 0000 2202 0285 4206

FUNDACJA PROMOCJI MUZYKI I TERAPII GREEN
ul. Warszawska 58b/12
59-900 Zgorzelec

Wsparcie finansowe przekazane Fundacji Promocji Muzyki i terapii Green w całości zostanie przeznaczone na cele statutowe i pozwoli nam zwiększyć obszar działań w zakresie szeroko pojętej profilaktyki uzależnień oraz edukacji muzycznej dzieci i młodzieży. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się wesprzeć działania naszej fundacji.

Zarząd Fundacji Promocji Muzyki i Terapii Green

UWAGA: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu. Pozostałe formy z racji przekazywania środków przez pośrednika, mimo, że również wpływają na konto Fundacji, nie zawsze są przez urzędy traktowane, jako darowizna, którą można odliczyć.