Fundacja Promocji Muzyki i Terapii Green została wpisana na listę OPP

Pragniemy poinformować, że od dnia 18.11.2014r. istniejemy jako organizacja pożytku publicznego.
Od początku naszej działalności upowszechniamy muzykę w jej różnorodnej formie i funkcji społecznej. Łączymy profilaktykę uzależnień z elementami muzyki co przynosi zadowalające, potwierdzone licznymi badaniami efekty. Dotychczas zrealizowaliśmy kilkanaście autorskich projektów artystyczno-profilaktycznych, skierowanych do: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak również osób wykluczonych społecznie, odbywających karę pozbawienia wolności.
Nadanie Fundacji Green statusu OPP jest niewątpliwie awansem, jak również inspiracją do dalszych działań na rzecz promocji muzyki i terapii. Wierzymy, że muzyka jest najlepszym terapeutą i pozwala skutecznie wspierać programy profilaktyki uzależnień.

Przekaż swój 1 % podatku  na działalność statutową fundacji. KRS 0000413190

Listę OPP (wraz z naszą organizacją) znajdą Państwo na stronach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
Proszę szukać naszego KRS: 0000413190