Rada Fundacji Green

Marcin Wawrzynowicz – Przewodniczący Rady.

Doktor sztuk muzycznych. Na co dzień pracuje w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz w Instytucie Jazzu PWSZ w Nysie (wokalistyka jazzowa).

Jest Absolwentem Muzykoterapii Akademii Muzycznej we Wrocławiu (2005) oraz Akademii Muzycznej w Katowicach (2009), gdzie z wyróżnieniem ukończył studia na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej o specjalizacji Wokalistyka Jazzowa w klasie Anny Serafińskiej.

Od roku 2003 prowadzi solową działalność koncertową oraz towarzyszy śpiewając chórki czołowym artystom polskiej sceny muzycznej m. in.: Ryszardowi Rynkowskiemu, Justynie Steczkowskiej, Edycie Geppert, Małgorzacie Ostrowskiej, Tatianie Okupnik, Kasi Cerekwickiej, Maciejowi Miecznikowskiemu, Januszowi Radkowi i innym. Bierze również udział w licznych produkcjach telewizyjnych oraz audycjach radiowych.

Na swoim koncie ma współpracę  z Telewizją Polską pisząc muzykę na potrzeby filmu oraz spotów reklamowych. Na zlecenie stacji TVN pracował przy produkcji programu "Mam Talent" jako korepetytor wokalny.

Marek Popów – Członek Rady.

Gitarzysta. Wyróżniony w ankiecie czasopisma Gitara i Bas jako obiecujący gitarzysta młodego pokolenia. Laureat Fryderyka 2010 za płytę w kategorii Blues: Album Roku: Carlos Johnson & Joint Venture. Zaproszony do wspólnego koncertu ze światowej sławy gitarzystą, gwiazdą festiwalu Woodstock’69 Alvinem Lee. Współpracował z wieloma wykonawcami i zespołami, m.in. Alvinem Lee, Crashem z Grażyną Łobaszewską, Alex Bandem, Aleksandrem Mrożkiem, zespołem Rotary, Grzegorzem Markowskim (Perfect), Recydywą Blues Bandem, Edytą Bartosiewicz, Tadeuszem Nalepą, Januszem Radkiem, Krzysztofem Cugowskim, Mietkiem Jureckim, Wojciechem Sewerynem, Homeless Coyotes z Romanem "Pazurem" Wojciechowskim, Fiolką Najdenowicz, Leszkiem Biolikiem, Marcinem Rozynkiem, Martyną Jakubowicz, Wojciechem Karolakiem, Carlosem Johnsonem, Anią Wyszkoni. Uhonorowany statuetką za udział w nagraniu gitarowej Płyty Roku 1999 - "12 Sprawiedliwych" Mietka Jureckiego (Gitarowy Top’99). Został też zaproszony do współpracy z Martyną Jakubowicz w nagraniach płyty "Te 30 urodziny".

Grzegorz Kaczmarek - Członek Rady.

Od dzieciństwa związany z amatorskim ruchem teatralnym. Animator kultury. Stażysta a następnie pracownik Instytutu Aktora Teatru Laboratorium we Wrocławiu. Związany z impresariatem Roy Bennet Group, na rzecz, którego współorganizował trasy koncertowe.

Współorganizator wielu przedsięwzięć muzycznych w szczególności jazzowych. Od czasu powołania do życia festiwalu Hałda Jazz pracuje w sztabie organizacyjnym.