Aktualności

 

Ogłaszamy wyniki konkursu

2012-11-26

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować wyniki konkursu: „Wciąga Nas Twórczość. Narkotyki Nie”. Spośród wielu Waszych e-maili udało się nam wybrać najlepsze prace w kategoriach: „Fotografia”, „Obraz” oraz „Śpiew”. W pozostałych kategoriach nie było zgłoszeń lub nie spełniały wymogów formalnych (brak zgody opiekuna).

Oto zwycięzcy:
W kategorii „Fotografia” zwyciężyła Alicja Zielonka z Bełżyc.
W kategorii „Obraz” zwyciężyła Antonina Karnicka z Gryfowa Śląskiego.
W kategorii „Śpiew” zwyciężyła Marta Podgórska z Bogatyni. 

Zwycięzcom gratulujemy. Skontaktujemy się z Wami w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

„Śpiewamy, gramy, tańczymy i klaszczemy.”

2012-11-19

Twórcze zaangażowanie młodzieży podczas realizacji październikowej edycji naszego przedsięwzięcia potwierdza jego założenia, jak również spełnia wszelkie oczekiwania - zarówno nasze, jak również (co najważniejsze) młodzieży.

Śpiewamy, gramy, klaszczemy i tupiemy - a wszystko to w myśl hasła: ,,Zagraj z nami. Nie z narkotykami'', które towarzyszyć nam będzie podczas realizacji drugiej części naszego projektu.

Już jutro, tj. 20 listopada, rozpoczynamy naszą twórczą akcję w Gryfowie Śląskim, a następnie odwiedzimy Biedrzychowice, Olszynę, Bogatynię, Świerzawę, Wojcieszów oraz (ponadprogramowo) Lubin. 

W związku z dużym zainteresowaniem i popularnością projektu dodatkowo zaangażowaliśmy znakomitych fachowców z dziedziny muzyki i sztuki. Dodatkowo zagrają z nami oraz poprowadzą warsztaty: wokalista - Adam Sypuła, gitarzysta - Tomasz Pacanowski, trębacz - Marcin Fic i perkusista – Michał Lasota.

Wygraj to z nami.

2012-11-09

Przypominamy i zachęcamy wszystkich fanów fanpage’a do wzięcia udziału w naszym konkursie. Jaka jest Wasza twórczość?

Czekają na Was ciekawe nagrody :)

20 listopada ruszamy z drugą częścią twórczych „najazdów” na Wasze miasta. Po raz kolejny odwiedzimy Gryfów Śląski, Biedrzychowice, Olszynę, Bogatynię, Świerzawę, Wojcieszów oraz (ponadprogramowo) Lubin. 

,,Zagraj z Nami. Nie z Narkotykami’’ - to kolejne, promowane przez nas hasło zachęcające Was to twórczego życia, wolnego od uzależnień. 

Konkurs. Zagraj z nami. Nie z narkotykami.

2012-11-03

5 listopada startujemy z konkursem „Wciąga Nas Twórczość. Narkotyki Nie”! 

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody, a dodatkowo najlepsze prace w danych kategoriach zostaną opublikowane na: www.facebook.com/tworczyniezalezni

Uwaga! Dokładnie zapoznajcie się z regulaminem konkursu, który znajdziecie na www.tworczyniezalezni.pl

Zamiast narkotyków wciągnęła ich twórczość

2012-10-31

Właśnie dziś zakończyła się pierwsza część objazdowego programu mającego na celu propagowanie trzeźwego i twórczego stylu życia, jako alternatywy wobec brania narkotyków. Hasło przewodnie projektu: ,,Wciąga nas twórczość. Narkotyki Nie!".

Praktyczna część przedsięwzięcia to spotkania z młodzieżą, a podczas nich: cykl prelekcji, koncerty, przesłuchania i pozytywne inspiracje w wielu kategoriach sztuki. Akcja dotychczas objęła swoim zasięgiem dzieci i młodzież z Wojcieszowa, Świerzawy, Gryfowa, Olszyny, Biedrzychowic i Bogatyni. 

Do pozytywnych działań twórczych inspirowali młodzież m.in.: basista - Krzysztof Witkowski (autor projektu), wokalista - Marcin Wawrzynowicz, pianista - Artur Florkowski, gitarzysta - Marek Popów, saksofonista - Karol Gola, perkusista - Michał Maliński oraz pianista i kierownik muzyczny projektu - Rafał Karasiewicz.

1 .. 15 - 16 - 17 - 18 - 19

© 2012 FUNDACJA PROMOCJI MUZYKI I TERAPII GREEN // powered by TOTORU